Magyarországon jelenleg négy olyan cikluskövetési módszer érhető el, melyet személyes, egyénileg vezetett oktatással lehet megtanulni. Az oktatókat neves nemzetközi, vagy erre felhatalmazott magyar szakemberek képezték ki. (Az oktatóképzések lehetőségéről az oldal alján található bővebb információ.)

Ez az oldal a Billings, a Creighton, a FEMM Health és a Sensiplan magyarországi oktatóinak elérhetőségeit gyűjti össze, ezek a térkép alatt, az egyes módszerek szerinti bontásban, települések szerint elrendezve szerepelnek.

Az oktatók település szerinti elérhetőségét a térképen is megtalálod, a különböző módszerek oktatóit különböző színekkel megjelenítve. A térkép görgetéssel nagyítható, hogy pontosabban lásd a helyszíneket.

Billings oktatók
BudapestBódisné Szedleczky Fannifanny.bodisne@gmail.com
Budapest és EgyekTóthné Varga Gizellavargagizus@freemail.hu
CsobánkaDr. Szabó Magdolnasz.magdolna.t@gmail.com
DebrecenIklódiné-Orosz Mónikamonika.iklodi@gmail.com
DebrecenTornai Ildikóciklusom.billings@gmail.com
EgerZsilvölgyi-Holló Eszterzsholloeszter@gmail.com
EgyekPappné Fekete Mónikapappnefemo@gmail.com
GyulaDr. Megyeri Valériamegyeri43@gmail.com
HajdúsámsonPál Lászlóné (Böbe)palnebobe@gmail.com
NyíregyházaLukács Krisztinainfo@billings.hu
NyíregyházaNagy Évasisevi74@gmail.com
NyírszőlősDr. Récsei Mártatantyu@indamail.hu
NyírszőlősWachalné Tóth Angélawachalneangela@gmail.com
SzegedDr. Körmendy Máriamaria.kormendy@freemail.hu
SzentendreMódra Kláramodraklara@gmail.com
SzentendreDr. Surányi-Vadas Tímea suranyi.timea@jovojevan.hu
ÚjfehértóGörögné Gergely Anikóganiko3@gmail.com
Creighton oktatók
BudapestCarreno Beafertilitycare.bea@gmail.com
BudapestDr. Mércz-Engel Borbálaengelbori@gmail.com
BudapestMóger-Rassay Virágrassay.virag@gmail.com
BudapestOttlik-Ágostházy Rékareka.agosthazy@gmail.com
BudapestSchaffler Orsolyaorsi@termekenyvagy.hu
BudapestZám-Dorgai Mariannaciklusritmus@gmail.com
DebrecenDr. Balogh Nikolettdr.nikibalog@gmail.com
DebrecenDeák Eszteresztideak.natfertility@gmail.com
DebrecenDr. Szegedi Lillalillus25@gmail.com
KaposvárUdvardyné Dr. Tóth Lillalilla14.fertilitycare@gmail.com
PécsLankó Erzsébetlanko.erzsebet@pte.hu
SzombathelyDéri Viktóriaderi.viktoria@eu.savaria.hu
FEMM oktatók
BudapestÉger Brigittaegerbrigitta@gmail.com
BudapestFolly-Paszterkó Juditjudit.paszterko@gmail.com
BudapestHódsági Máriamaria.hodsagi@gmail.com
BudapestJani Mónikajani.moni@gmail.com
BudapestKovács Ágneskovacsagnesilona@gmail.com
BudapestSchaffler Orsolyaorsi@termekenyvagy.hu
BudapestVizer Annavizerann@gmail.com
DebrecenMárkus Bernadettjakob.bernadett@gmail.com
DunaharasztiLubowszky Reginaregina.lubowszky@gmail.com
DunakesziGerber Lucagerber.luca@gmail.com
DunakesziPortik Lindaportikbakaimelinda@gmail.com
SzékesfehérvárHerczeg Katadrherczegkata@gmail.com
TárnokGergely Virágviraggergely7@gmail.com
Sensiplan oktatók
BudapestKupás Rozirozikupas@gmail.com
BudapestTirczka Zsófitirczkazsofi@gmail.com
ŐrbottyánKerekesné Kármán Gabi és Jánoskerekesne.gabi@gmail.com

Ha valaki szeretne cikluskövetést oktatni, csaknem egyéves elméleti és gyakorlati képzésen kell részt vennie.

Magyarországon kizárólag a Billings és a Sensiplan módszereknek van rendszeresen oktatóképzése, ezekről a www.billings.hu, és a www.sensiplan.hu honlapon tudsz tájékozódni.

A Creighton módszer képzéseit az amerikai egyesült államokbeli VI. Pál Intézet szervezi angol nyelven, minden évben más-más európai nagyvárosban. Bővebben érdeklődni az orsi@termekenyvagy.hu e-mail címen tudsz.

A FEMM Health cikluskövetési oktatóképzés ugyancsak angol nyelven történik, évente kétszer rendeznek elméleti képzést, de negyedévente van – szintén angol nyelven –  online távoktatás. Bővebben érdeklődni az orsi@termekenyvagy.hu e-mail címen vagy a www.femmhealth.org/education/learn-to-teach/become-femm-teacher/ oldalon tudsz.